FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

PostWysłany: Czw 20:02, 14 Wrz 2006    Temat postu: Italy Suprligen

Będziemy tu rozmawiać o Lidze Włoskiej (Serie A i B):

Pirewszy mecz ligowy Juventusu
Juventus 1-1 Rimini
Znaczną przewagę zdobył Juventus w pierwszej połowie meczu. Częste utrzymywanie się przy piłce nie dało szans stworzenia dobrego ataku dla graczy Rimini. Środkowi obrońcy Kovac i Boumsong skutecznie powstrzymywali rzadkie kontry gospodarzy. Mimo tej przewagi, Rimini było dobrze zorganizowane w obronie co uniemożliwiało poważnemu zagrożeniu Handanovicowi. Groźna sytuacja stworzyła się dopiero w 16 minucie kiedy silny strzał oddał Pavel Nedved, zmuszając bramkarza do piąstkowania. Kolejne konstruowane ataki Juve nie były na tyle szybkie i precyzyjne by mogły zaskoczyc obroncow i bramkarza Rimini. Mało skuteczni okazali się w ataku Del Piero i Zalayeta.

W przerwie trener Deschamps nie dokonał żadnej zmiany. Dużo szczęścia miał Juventus w 56 minucie, Boumsong miał problemy z wybiciem piłki głową, która przedostała się do Matriego. Po jego strzale dobrym refleksem wykazał się Gigi Buffon. Gra w drugiej połowie bardziej się wyrównała. Obrońcy Juve zaczęli popełniać więcej błędów niż w pierwszej części spotkania. W końcu udało się strzelić bramkę Starej Damie w 60 minucie. Po rzucie rożnym do piłki doszedł Nedved jednak jego strzał został zablokowany... do bezpańskiej piłki podbiegł Paro, który pewnie umieścił piłkę w siatce bramki Handanovica. W pierwszej zmianie Bojinov zastąpił pomocnika Giannicheddę, Juventus mimo prowadzenia nie zamierzał się tylko bronić. Zmiana nic nie wniosła do gry, nowy napastnik w formacji ofensywnej był mało widoczny. W 67 minucie do ponownego wysiłku zmusił Buffona Vitiello strzałem z głowy. Chwilę później z boiska wyrzucony został Cristiano za faul na Nedvedzie, otrzymał wtedy 2 żółtą kartkę. 15 minut przed zakończeniem meczu Rimini zdołało wyrównać. Fatalnie spisali się środkowi obrońcy boumsong i Kovac, którzy nie przejęli piłki. Ricchiuti wyprzedził parę obrońców i nie miał problemów ze zdobyciem bramki. Mimo późniejszych zmian gra Juventusu nie poprawił się i po 5 minutach doliczenia mecz zakończył się remisem 1-1.

RIMINI: Handanovic; Vitiello, Milone, Peccarisi, Regonesi; Barusso, Cristiano; Pagano (66’ Baccin), Ricchiuti, Jeda (78’ Tasso); Matri (76’ Moscardelli).

JUVENTUS: Buffon, Birindelli, Kovac, Boumsong, Chiellini; Marchionni (78’ Camoranesi), Giannichedda (63’ Bojinov), Paro, Nedved; Del Piero (85’ Palladino), Zalayeta.

Rimini – Juventus: 1-1
Bramki: 60’ Paro, 74’ Ricchiuti
Żółte kartki: 26’ Giannichedda, 30’ Cristiano, 40’ Barusso, 69’ Cristiano, 85’ Birindelli, 91’ Paro, 95’ Zalayeta
Czerwone kartki: 69’ Cristiano (2 żółta)
Sędzia: Saccani

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sport w ożarowie Strona Główna -> plotki swportowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)